O NAS Jesteśmy już z Państwem 11 lat. Dziękujemy wszystkim klientom za obdarzenie nas zaufaniem, tym którzy nas jeszcze nie znają pragniemy przybliżyć naszą ofertę... OFERTA Urodziny, imieniny, odwiedziny? Każda okazja wymaga innego pomysłu. Wykonujemy kompozycje fantazyjne, klasyczne, oryginalne. PRZESYŁKI KWIATOWE Chcielibyście Państwo zrobić komuś miłą niespodziankę? Możecie wysłać kwiaty za naszym pośrednictwem nie wychodząc z domu lub pracy. GALERIA ZOBACZ CO NOWEGO U NAS... Gdzie jeździmy, gdzie się szkolimy, co nas zainspirowało... KONTAKT Kwiaciarnia DEKOR Marta Kondzielnik Jastrzębie-Zdrój, ul. Pszczyńska 6-8 tel.: 32 476 33 66, tel. całodobowy: 503 58 23 24 biuro@kwiaciarniadekor.pl

O nas

Jesteśmy już z Państwem 11 lat. Wszystkim klientom dziękujemy za wspaniałą współpracę i zaufanie, którym nas obdarzyli, tym którzy nas jeszcze nie znają pragniemy przybliżyć naszą ofertę i zaproponować profesjonalne usługi.
Kwiaciarnia Dekor jest charakterystyczna na rynku dzięki niepowtarzalnemu klimatowi, indywidualnej trosce o klienta, fachowej i miłej obsłudze. Tworzymy z fantazją i sercem.
Chcemy towarzyszyć naszym klientom w najważniejszych momentach życia. Wykonujemy bukiety oraz kompozycje zgodnie z tradycją lub najnowocześniejszymi trendami, wykorzystując materiał roślinny i artykuły dekoracyjne.
Szkolimy się i rozwijamy, aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom.
Szczególnie dbamy o estetykę, elegancję i profesjonalizm wykonania.
Państwa sugestie przyczynią się do powstania jedynej i niepowtarzalnej kompozycji.